fbpx

Zdrowie, jakiego pragniesz

Chcesz być zdrowy? Chcesz cieszyć się sprawnością intelektualną i fizyczną do późnych lat? Spełnij swoje marzenia o długim, szczęśliwym życiu! Razem stwórzmy w Polsce strefę długowieczności!

Dlaczego profilaktyka?

Profilaktyka zdrowotna ma fundamentalne znaczenie, ponieważ wszyscy jesteśmy narażeni na choroby cywilizacyjne. To choroby sprawiają, że przestajesz cieszyć się życiem. Poza tym dużo kosztują, a leczenie wymaga wiele czasu.

Czy szukając wiarygodnych wskazówek pozbawionych skomplikowanej medycznej terminologii, czujesz się bezradny we wszechogarniającym szumie informacyjnym? My proponujemy wiedzę przekazywaną jasno i wprost. Z nami zmienisz szkodliwe przyzwyczajenia i nawyki. Właściwa dieta, aktywność fizyczna i równowaga psychiczna są aspektami długowieczności, na które w działalności edukacyjnej zwracamy szczególną uwagę.

Co robimy?

Przedstawiamy wszystkie aspekty profilaktyki zdrowotnej w duchu holistycznego pojmowania zdrowia, jako równowagi pomiędzy ciałem i umysłem.

Na stronie www.profilaktyka.pl i w mediach społecznościowych (facebook.com/profilaktykapl oraz instagram.com/profilaktykapl), prosto i przystępnie prezentujemy treści, których wiarygodność umacnia medycyna oparta na dowodach (evidence-based medicine, EBM).

Współpracujemy z osobami i instytucjami, którym bliska jest odpowiedzialność za zdrowie publiczne. Nasz entuzjazm w propagowaniu zdrowego stylu życia wspierają specjaliści gwarantujący rzetelność przedstawianych informacji medycznych.

Udostępniana przez nas wiedza jest i zawsze będzie darmowa.

Styl życia wpływa na długość i jakość życia. To Ty jesteś najważniejszy. Tylko trzy kroki dzielą Cię od wymarzonej kondycji: świadomość, decyzja, działanie! Już dziś korzystaj ze zdrowia i dobrostanu, na jakie zasługujesz.

 

Zapraszamy!

 
Treści umieszczone na stronie mają charakter informacyjny i nie mogą zastąpić porady lekarskiej.